Warsztaty z malowania gripa z Błażejem Zakrzewskim
plac Małachowskiego (przed Zachętą)
obowiązują zapisy poprzez formularz, liczba miejsc ograniczona
Czas trwania: ok. 1 godziny
Liczba miejsc: 20 osób
Zapisy: formularz na dole strony
Informacja merytoryczna: d.kubilisz@zacheta.art.pl
Warsztaty przeznaczone są dla osób zainteresowanych kulturą deskorolkową – zarówno dla tych, dla których będzie to pierwsze spotkanie z deską jak i tych dobrze zaznajomionych z customizacją decku.
Grip to warstwa papieru ściernego przeklejana na powierzchni blatu deskorolki. Zajęcia będą polegać na kreatywnej personalizacji papieru. Każdy uczestnik i uczestniczka otrzyma arkusz, na który – wedle własnej wizji, ograniczanej jedynie wyobraźnią – naniesie swoją grafikę. Podczas warsztatów przedstawione zostaną różne techniki m.in. malowanie markerami akrylowymi, farbą w sprayu czy wykorzystywanie gotowych szablonów ze wzorami. Po zakończeniu zajęć spersonalizowany grip można zabrać ze sobą i nakleić na deskorolkę.
Prowadzenie: Błażej Zakrzewski, instruktor jazdy na deskorolce z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, założyciel szkoły Board Sports, współtwórca ekipy SINE 022. Od lat jeździ na desce, popularyzując kulturę deskorolkową za pomocą fotografii, graffiti, organizacji wydarzeń i konkursów.