Sponsoring

Sponsoring Zachęty otwiera wielu firmom możliwość związania swojej marki z otwartą i nowoczesną instytucją kultury oferującą publiczności dostęp do wystaw i projektów najciekawszych współczesnych artystów, polskich i zagranicznych.

Zachęta może pochwalić się zarówno stałą i wierną publicznością, jak i licznymi nagrodami w dziedzinie kultury (w tym Złotym Lwem na 11 Międzynarodowej Wystawie Architektury w Wenecji), potwierdzającymi najwyższy poziom przygotowywanych przez nas wystaw.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą:

Oferta sponsorska 2017 (pdf)

Kontakt:
Zofia Koźniewska, tel. 22 55 69 674,

Wynajem przestrzeni

Budynek Zachęty jest jednym z najpiękniejszych zabytków Warszawy, dlatego cieszy się stałym zainteresowaniem firm organizujących specjalne wydarzenia.

Gmach jako jeden z nielicznych przetrwał w całości II wojnę światową i do dziś można podziwiać w nim oryginalne wnętrza będące wyjątkową oprawą dla prestiżowych uroczystości. Z powodzeniem organizujemy w Zachęcie firmowe gale jubileuszowe, uroczyste kolacje połączone ze zwiedzaniem wystaw czy bankiety.

Reprezentacyjny, eklektyczny budynek został wzniesiony w 1900 roku; położony w centrum Warszawy w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego, Hotelu Sofitel Warsaw Victoria i hotelu Bristol, nieopodal głównego szlaku turystycznego Warszawy — Traktu Królewskiego —doskonałe sprawdza się także podczas konferencji biznesowych i prasowych oraz premier produktów, łącząc znakomitą lokalizację i oryginalną scenerię.

Ze względu na swój statut Zachęta — Narodowa Galeria Sztuki nie wynajmuje sal na wystawy.

W sprawie wynajmu przestrzeni na przyszły rok prosimy o kontakt mailowy:

Wydarzeniom firmowym, organizowanym w Zachęcie, mogą towarzyszyć projekcje i specjalne oświetlenie fasady budynku. Zgodę na ustawienie sprzętu na terenie przed Zachętą (trawnik, parking, ulica) wydaje Zarząd Dróg Miejskich.

Budynek Zachęty jako jeden z nielicznych przetrwał w całości II Wojnę Światową i do dziś można podziwiać w nim oryginale wnętrza, w tym zabytkową dwutraktową klatkę schodową.

Sala położona na I piętrze

Sala położona na I piętrze

Sala położone na I piętrze

Sala mieści się w nowej części budynku na I piętrze

Sala (tzw. Mały Salon) mieści się na parterze galerii

Sale mieszczą się na parterze galerii

Sala multimedialna, mieści się na parterze galerii. Posiada dodatkowe wejście oraz osobną szatnię

Sala mieści się na parterze galerii, jest częściowo otwarta na hol główny