Wizyta

Od 12 marca do odwołania Zachęta — Narodowa Galeria Sztuki oraz Miejsce Projektów Zachęty (Gałczyńskiego 3) będą zamknięte dla publiczności

Informacja

Od 12 marca do odwołania Zachęta — Narodowa Galeria Sztuki oraz Miejsce Projektów Zachęty (ul. Gałczyńskiego 3) będą zamknięte dla publiczności.
Odwołujemy wszystkie zaplanowane na ten czas wydarzenia towarzyszące wystawom, a także zamykamy naszą bibliotekę i księgarnię.Działamy zgodnie z zarządzeniem nr 92 z dnia 11 marca 2020 wojewody mazowieckiego. Odwiedź naszą kolekcję online i zajrzyj do naszych mediów społecznościowych! Do usłyszenia wkrótce, zespół Zachęty.

zacheta.art.pl/pl/kolekcja
facebook/zacheta
@galeria_zacheta

Osoby, które dokonały zakupu biletu wstępu do galerii poprzez stronę internetową, mogą zwrócić swoje e-wejściówki za pośrednictwem tej platformy.

ewejsciowki.pl

Telefon do punktu informacji galerii: 22 219 92 98 lub 576 938 347 

Komunikat o czasowym zamknięciu galerii w PJM

00:00/00:00

Co, gdzie, kiedy?
Jak odnaleźć się w Zachęcie

Poniżej znajdziesz informacje, które pomogą zaplanować zwiedzanie indywidualne lub grupowe. Sprawdź godziny otwarcia, ceny biletów i przysługujące ulgi. Jeśli bywasz w Zachęcie kilka razy w roku, zachęcamy do zapoznania się z ofertą rocznych karnetów wstępu do galerii.

Mapa dojazdu do Zachęty

Plac Małachowskiego 3, 00-916 Warszawa

Mapa dojazdu do Miejsca Projektów Zachęty

ul. Gałczyńskiego 3, 00-916 Warszawa